implant
Web Tasarım Ankara
Haydar Dümen'e Gelen En Komik Sorular ve Yanıtları

Posta Gazetesi'nin bir klasiği olan Haydar Dümen köşesine gelen en komik sorular ve Dümen hocanın verdiği ilginç yanıtlar...

Türkiye'de cinsel sorunlara savaş açan Haydar Dümen'e gelen en komik sorular ve yanıtlarını sizin için derledik

 

 1. Karım kobrayı görünce kaçtı
  19 yaşındayım. 2 günlük evliyim. Karım benim kobrayı görünce ilişkiye girmekten vazgeçti ve annesinin yanına döndü. Ne yapmam lazım? RUMUZ: PALAMUT

  CEVAP
  İşte böyle olursun kobra sahibi okurum. Sen olsan kaçmaz mıydın? Boyunu, posunu da yazmışsın ama ben sildim. Bırak senin etten kobrayı. Oyuncakçı dükkanlarında plastikten benzerleri satılır. Al birini, at arkadaşının üzerine. Cansızından bile insanlar bayılır, şoke girer. Üstelik seninki canlı. Ayrıca başını da sallıyor misali hareketli. Kız iyi yapmış. O da ruhunu Hindistan’ın pirinç tarlalarında bulmadı ya? Kız gitti ama sende üzüntü görmüyorum. İkinci, üçüncü de gideceğe benzer. Sana da yol görünüyor; ya Hindistan’a ya Fas’a. Al eline bir zurna. Oralarda kobra oynatıcılar var. Kur bir tezgah. Oynat kobrayı, cebine koy kazandığı paraları. “Benimki büyük” diye at sabah, akşam naraları...
   
 2. Cinsel organın boyu için çok değişik bir formül bulduk
  Biz üniversiteli iki arkadaşız. Ereksiyon halindeki penis boyunu bulmaya yarayan bir formül geliştirdik. Formülünüz kilo ile ayakkabı numarasının çarpımının boy uzunluğuna bölümü. Sonuçlar bizim değerlerimize yakın. Doğruluğu hakkında bize fikir verir misiniz?

  CEVAP
  İki bilgiçe, dört silgeç gerek yani silgi. Yaz, çarp, böl. Olmadı sil, bak burada hata var, onu bil. Yeniden çarp, böl. Bu hesaba can dayanmaz. Şimdiki yapacağımız hesaba da kadın, kız oynamaz. Kilo 120, ayakkabı numarası 45. Çarp, eder 5400. Böl onu boy 1.60’a. Sonuç 33-34. Oldu mu ya, derelere sular doldu mu ya, sel olup taştı mı ya. Akıl kafadan uçtu mu ya! Değerli okurlarım, şu kafayı biraz olumlu yönde çalıştırsanız ruhunuzu insanlığa ve estetiğe alıştırsanız. Ailenizle, işinizi ve geleceğinizi barıştırsanız. Her şey ne kadar güzel olurdu..
   
 3. Uçak piste inemiyor
  25 yaşındayım. 1.80 boyundayım, 85 kiloyum. Nişanlım 24 yaşında ve çok istekli. Her gece iki kere seks istiyor. Ama benim uçak artık piste inmiyor. Halim kalmadı. Acaba ne yapabilirim?

  CEVAP

  Yorgun pilotum, senin uçağın Çin yapımı mı ki bu yaşta kanatları düşüverdi. Şimdi turizm mevsimi. Uçak da ekstra seferleri kaldıramadı. Onu hangara çek, metal yorgunluğu geçsin. Yengemiz sözden anlamıyor, pilotumuz uykusuz kalıyor, benden de bir çare arıyor. Sen uçağı düşürmemeye çalış. Haftada 3’e alış.
   
 4. Hapı ben yutsam olur mu?
  Kız arkadaşım doğum kontrol hapı kullanmak istemiyor. Ben de prezervatiften sıkıldım. Acaba doğam kontrol hapını ben içsem işe yarar mı?

  CEVAP
  İsyankarlar. Ne demek hamilelik riski? Şu anda ülkenin bir numaralı reisi “Çocuk yapın” diyor. Üçüyle bile yetinmiyor. Siz niye varsınız? Çocuk yapıp üreyeceksiniz, ülkeyi koruyacak ve seveceksiniz. Sen hapı yutmak istiyorsun. Bir bakıma zaten yutmuşsun. Sevgilin doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorsa, vardır bir düşüncesi. Bu düşüncenin bilmecesi seni kendine bağlamak, “Bak gebe bıraktın” diye oturup dizinde ağlamak, olayı nikah dairesinde noktalamak. Sana gelince; tercih senin. Ya prezervatif ya çocuk?
   
 5. Baba olmak istemiyorum ama.....
  Eşimle 15 yıldır evliyiz, 7 çocuğumuz var. Karım tatmin olmadığını ve çocuk istediğini söylüyor. İnşaat işçisiyim aldığım maaşla evi zor geçindiriyorum, çocuk istemiyorum. Eşim beni gece uyurken bıçaklamakla tehdit ediyor. Sabaha kadar gözüme uyku girmiyor. Ne yapayım?

  CEVAP
  Sevgili okurum, iki kere geçmiş olsun. Birincisi 7 çocuğu bakım, büyütme zorluğu ikincisi de ele avuca sığmaz kadının ihtirasları ve bıçakla tehdit gibi zoraki işlemlere mahkum olman. Allah kimsenin başına vermesin. Umarım çocukların çabucak büyürler. Ne yapalım hanımı biraz uslandırmak gerekiyor. İlk çocuğunu hemen evlendir. 5 torun yapsınlar. Hanımını da başlarına bakıcı gibi oturt. Kurtuluşuna birkaç yıl kalmış. O kadar da sabrediver canım!!!
   
 6. Arabada ilişkiye girersek çocuk motor sevdalısı olur mu?
  27 yaşında çok mutlu erkeğim. Karım ve ben motor sporlarına çok ilgiliyiz. Çocuğumuzun da motorlara ilgili olmasını istiyoruz. Acaba çocuğu arabada yaparsak bu ilgiyi sağlar mıyız?

  CEVAP
  Değerli okurum, o işin modası geçti. Herkes arabada yapa yapa öyle motor tutkunları oldu ki, acemi çaylaklar sokakta vatandaşları biçti. Otomobiline göre, eski tip Volkswagen’de olan çocuklar duvar tırmanma ustası oluyorlar. Dar yerden çabuk fırlıyorlar. Karavanlardakiler, tembel oluyor, yataktan dışarı çıkmıyor. Jaguar’da yapılanlar, 100 metreyi 8 saniyede alabiliyor. Ağır vasıta çocukları halterci oluyor. Değerli okurum, gel sen şu otomobilden vazgeç. Su motorlarının üzerinde yap bu işi. Ülkemiz yüzme şampiyonu kazansın. Adımız olimpiyatlarda altın harflerle yazılsın.
   
 7. Limon sürünce gergin oluyormuş
  Mahallede bir abladan cinsel organın limon suyu ile yıkanmasının çok faydalı olduğunu duydum. Daha gergin ve pürüzsüz oluyormuş, doğru mu?

  CEVAP
  Sevgili yavrum yakar be. Vallahi cayır cayır yakar da evin içinde Anadolu’nun deyimiyle ‘.....sı yanık kediler gibi koşarsın.’ Bu çığlığına annen koşar gelir. O da başka bir şey var sanır. Büyük bir telaşla “Yandık! Nedir bu başımıza gelenler? Ocağımız söndü” diye bağırırsa işte felaket o zaman başlar. Çünkü annen, senin kızlık zarına zarar verdiğini sanır. Her neyse, diyelim ki sen bir parça canının yanmasına dayandın. Varsayalım ki orası pürüzsüz ve gergin oldu. Peki neye yarayacak? Sana göre, evlendiğinde orası pürüzsüz ve düz olacak. İyi de yavrum o zaten çok bakılan ve görülen yer değil ki. Hadi beni söyletme. Limon suyu, portakal suyu, salatalık suyu hepsi yararlı. Ama içmek şartıyla.
   
 8. Nişanlım kilolu ben ise zayıfım
  27 yaşında nişanlı kızım. 1 aya evleneceğim. İlk geceden çok korkuyorum. Ayrıca nişanlım epey kilolu. Bense çok zayıfım. Acaba cinsellikte kilonun bir etkisi olur mu?

  CEVAP
  Değerli okurum, sana yöntem öğreteyim: 1) Salıncak kur. Sen bin. Adamı da salıncağın altına yere yatır. Sen sallan ve adamın üzerinden teğet geç!!! 2) Asla altta kalma. Hep üstte ol ve 1 puanı hep sen al. 3) Adamı geceleri çok yor. Hiçbir gece rahat bırakma. 3-5 ayda iğne ipliğe döner. 4) Üzerine abanmaya kalkarsa, “Bel fıtığım var. İstersen MR’larımı getireyim gör. Ağırlık taşıyamam” de. 5) Kilo vermesi için cinsel ödüller, cinsel oyunlar vaad et. Kilo verirse ödüllendir. Veee en mühimi ilk gece korkunu sil at. Bu kadar çift evlendi ve o ilk geceyi yaşadı. İçin rahat etsin istiyorsan deneyimli hanım aile büyüklerinden biraz teknik yardım alın.
   
 9. Ailem çarşaf görmek istiyor
  Ailem gerdek gecesi çarşaf görmek istiyor. Ama biz ilişkiye girdik. O gece gelen kanın açık pembe olduğunu duydum. Acaba o kanın rengini nasıl tuttururuz? RUMUZ: KANLI NİGAR

  CEVAP
  Sevgili okurum, işte sana kendi buluşum olan özel formül. İyi oku, doğru uygula. Malzemeler: 1.2 gram zerdeçal, 1 gram çakşır otu, 1 damla nane ruhu, 1 fiske zencefil, mercimek kadar safran, biraz rezene, 1.5 adet tane karanfil, 9 gram ısırgan otu, 2 gram meyan kökü. Bunları yarım fincan kızılcık şerbetiyle karıştır, üzerine yarım çay kaşığı bal dök. 2 damla kırmızı mürekkep ekle. İster iç, ister sür. Laboratuvarda bakılsa da kandan ayırt edilmez. Sevgili kızım, bu tür formüller üreten hocalarımızı görünce geri kalmayayım dedim. Sonra, bu formülü ciddiye alıp da uygulamaya kalkma. Kafayı bir damla kana takmayın, huzurunuzu bozmayın.
   
 10. Genelevdeki kadınlar hamile kalır mı?
  Genelevlere gitsem sorun olur mu? Oradaki kızlar hamile kalırsa ne yapacağım?

  CEVAP
  Yeğenim, işte bu olmadı. Genelevdeki kadınların gözleri yolda kaldı. Hepsi de senin için hayallere daldı. Şanslarının sende açılmasına dua ediyorlar. Eğer gitmezsen grev yapacaklarmış. Kapılarına da ‘6 ay kapalı’ pankartı asacaklarmış. Git oğlum git de kurtar ülkeyi. Oradaki kızlar da kimler ki? Haa! Boş bulundun, kadınları kız niyetine gördün. Olabilir, gençlik hali. Bir de baktın ki 9 ay 10 gün sonra aynı günde aynı saatte 7 çocuk. 4’ü kız, 3’ü erkek. İşte nüfus patladı. Türkiye ekonomik açıdan rahatladı!!!
1
 
22254 kez görüntülendi
Yorumlar


Haydar Dümen'e Gelen En Komik Sorular ve Yanıtları
bizimde koca ile sorunlar var haydar dümenTarih: 24.05.2016 Yazar: Natalia
puhaha
puhahaha ne güldüm yau son soru bombaymış:DTarih: 20.01.2016 Yazar: Mehmet Gür
Haydar Dümen!!
Haydar hoca candır! İşin komik yanları bir yana bu memlekette çok büyük sorun bu. Kimse kimseye ne sorcağını bilmiyor utanıyor sıkınıyor herkeste kusura bakmayın da çatır çatır sevişiyor! Her neyse bu sorular cidden komikmiş pjıhjgbsdfgsdTarih: 20.01.2016 Yazar: Mahmut Demir