implant
Web Tasarım Ankara

- Çok yorgunum, çok zorlanıyorum.
- Güzel, hiçbir şey yapmıyorsun, sadece bebeğe bakıyorsun.
 
Böyle şikayetlenirken bir arkadaşımdan bu sözü duymuştum. Bir yönden haklı. Hergün erkenden kalkmak ve balık istifi gibi metroya binmek zorunda değilim. Trafik sıkışıklığında Ipodumdaki şarkıları tekrar tekrar dinlemek zorunda değilim. Ofis işleriyle ve yöneticilerin emirlerini yerine getirmek zorunda da değilim. Ben evde kalıyorum, evet hiçbir şey yapımıyorum! Ne zevk ama!
 
Belki sadece can sıkıntısından ya da hiçbir şey yapmamaktan yorgunum. Doğum iznindeyim. Her günüm neredeyse aynı. Bir haftasonu gündüz kocamı görünce fark ettim ki bu iş sabah kalkıp akşam yatmaktan ibaret değil.
 
Kaynak: Bored Panda
Fotoğraflar
Bazı zamanlar 9'da bazı zamanlarsa 5'te gün başlıyor! Bazı zamanlar 9'da bazı zamanlarsa 5'te gün başlıyor!
Çevremdeki gürültüyle kalkıyorum ve bitmemiş işlerin beni beklediğini fark etmem uzun sürmüyor. Geldim! Çevremdeki gürültüyle kalkıyorum ve bitmemiş işlerin beni beklediğini fark etmem uzun sürmüyor. Geldim!
Vasilisa'yı beslemek için en doğal yolu tercih ediyorum. Bulabileceğin en iyi yemek! Vasilisa'yı beslemek için en doğal yolu tercih ediyorum. Bulabileceğin en iyi yemek!
Asla yalnız kalmam, bir an bile! Asla yalnız kalmam, bir an bile!
Bazen sabah konuşmalarımız onu yorar ve ben biraz kendimi şımartma fırsatı bulurum. Bazen sabah konuşmalarımız onu yorar ve ben biraz kendimi şımartma fırsatı bulurum.
Uyku aralarımız oldukça kısa, bu yüzden kişisel temizliğimi hızlıca ve tek seferde yapmak zorundayım. Uyku aralarımız oldukça kısa, bu yüzden kişisel temizliğimi hızlıca ve tek seferde yapmak zorundayım.
Aileme doğru diyeti uygulamaya çalışıyorum. Bu yüzden zamanında öğün, sağlıklı ve dengeli beslenmek önemli. Aileme doğru diyeti uygulamaya çalışıyorum. Bu yüzden zamanında öğün, sağlıklı ve dengeli beslenmek önemli.
Vasilisa çok küçük ve bu konudaki ders kitaplarını henüz okumadı. Bu yüzden onu kendimce ikna etmeye çalışıyorum. Şimdilik beni dinliyor. Vasilisa çok küçük ve bu konudaki ders kitaplarını henüz okumadı. Bu yüzden onu kendimce ikna etmeye çalışıyorum. Şimdilik beni dinliyor.
Ben tezgah başında o ayak altında birlikte yemek yaparken. Ben tezgah başında o ayak altında birlikte yemek yaparken.
Vasilisa kahvaltıdan sonra bahçe bakımında bana her zaman yardımcı olur. Vasilisa kahvaltıdan sonra bahçe bakımında bana her zaman yardımcı olur.
Dışarı çıkmayı seviyoruz. Özellikle giydirme kısmı çok keyiflidir. Dışarı çıkmayı seviyoruz. Özellikle giydirme kısmı çok keyiflidir.
Klinikte ayakta sıra beklemek hiç sıkıcı değildir. Cebimde daima oyuncaklarım hazırdır. Klinikte ayakta sıra beklemek hiç sıkıcı değildir. Cebimde daima oyuncaklarım hazırdır.
Parkta yürüyüş, her zamanki gibi diğer annelerle yararlı püf noktaları, sağlık hizmetleri ve çocuk beslenme tavsiyeleri üzerine muhabbetler... Benden daha tecrübeli anneler her zaman buradalar! Parkta yürüyüş, her zamanki gibi diğer annelerle yararlı püf noktaları, sağlık hizmetleri ve çocuk beslenme tavsiyeleri üzerine muhabbetler... Benden daha tecrübeli anneler her zaman buradalar!
Dönüş yolunda bodrum kattaki kuaförüme uğradım. Kızım burada hiç sıkılmaz ve asla huysuzlanmaz! Dönüş yolunda bodrum kattaki kuaförüme uğradım. Kızım burada hiç sıkılmaz ve asla huysuzlanmaz!
Çocuk bezi, ıslak mendil ve kremler. Bunlar yokken nasıl yaşıyorduk? Çocuk bezi, ıslak mendil ve kremler. Bunlar yokken nasıl yaşıyorduk?
Vasilisa giyinmeyi bilir ve sadece yüksek fiyatlı markaları tercih eder. Vasilisa giyinmeyi bilir ve sadece yüksek fiyatlı markaları tercih eder.
Bir yandan da büyük kızımın daha şık olması için yardımcı olmaya çalışırım. Bir yandan da büyük kızımın daha şık olması için yardımcı olmaya çalışırım.
Her zaman beraber yemek yeriz ama her birimizin ayrı masası vardır. Her zaman beraber yemek yeriz ama her birimizin ayrı masası vardır.
Vasilisa oldukça temizdir. İyi akşam yemeklerinden sonra çıkarmaya bayılır. Vasilisa oldukça temizdir. İyi akşam yemeklerinden sonra çıkarmaya bayılır.
Ev işleri bitmez ama benim miniğim bana her zaman yardım eder. Ev işleri bitmez ama benim miniğim bana her zaman yardım eder.
Çamaşırda yardım eder. Bana çamaşır asmanın en iyi yollarını önerir ve tabi ki babasının gömleğinin ütüsü kontrol eder. Çamaşırda yardım eder. Bana çamaşır asmanın en iyi yollarını önerir ve tabi ki babasının gömleğinin ütüsü kontrol eder.
Her zaman onun tavsiyelerini dikkatle takip etmeye çalışıyorum. Her zaman onun tavsiyelerini dikkatle takip etmeye çalışıyorum.
Ev işlerimi iyi bir zamanlamayla bitirebildiysem, bilgisayar başında biraz zaman geçirebilirim ve e-postalarımı kontrol edebilirim. Ama genellikle sadece bilgisayara bakabiliyorum. Ev işlerimi iyi bir zamanlamayla bitirebildiysem, bilgisayar başında biraz zaman geçirebilirim ve e-postalarımı kontrol edebilirim. Ama genellikle sadece bilgisayara bakabiliyorum.
Vasilisa hijyenimden endişeli, yeteri kadar sabun kullanıp kullanmadığımı kontrol edebilmesi için banyonun kapısı her zaman açıktır. Vasilisa hijyenimden endişeli, yeteri kadar sabun kullanıp kullanmadığımı kontrol edebilmesi için banyonun kapısı her zaman açıktır.
Kendisi köpüklü banyoyu tercih eder. Kendisi köpüklü banyoyu tercih eder.
Vasilisa beni içtenlikle seviyor ve benimle oynamaya bayılıyor. Gece yarısından sonra biraz yoruldum. Sanırım bu kadar fotoğraf yeter, benim saat başı uyandığımda kendimi şanslı saydığım gecem başlıyor. Sizlere iyi uykular! Vasilisa beni içtenlikle seviyor ve benimle oynamaya bayılıyor. Gece yarısından sonra biraz yoruldum. Sanırım bu kadar fotoğraf yeter, benim saat başı uyandığımda kendimi şanslı saydığım gecem başlıyor. Sizlere iyi uykular!
4
 
35799 kez görüntülendi
Yorumlar


Hiç Yorum Yapılmamış. İlk yorumu siz yapın...