komikler

Animasyon
Bizim Duvar
Fıkra
Karikatür
Komik Filmler
Komik Fotoğraflar
Komik Haberler
Komik Sesler
Komik Yazılar

   interaktif

Anket
Forum - Paylaşım
En Komik 100
E-kart
Kitap Tanıtımı
Oyun
Seri İlanlar
Sinir Oluyorum
Ücretsiz E-posta

   diğer

Aşk Testi
G.O.R.A
Cem Yılmaz AROG (A.R.O.G)
MSN Messenger
Oyun Hileleri
Sözlük-Çeviri
Hangi Ünlüye Benziyorsun?
Dost Siteler
WebMaster
Reklam

Sitede şu anda 161 ziyaretçi var.


Cem Yılmaz - AROG (A.R.O.G)Cem Yılmaz A.R.O.G. ile geliyor...
Cem Yılmaz'ın yeni filmi AROG (A.R.O.G) G.O.R.A ile kırdığı gişe rekorunun devamını getirmek istiyor. Gora'nın devamı niteliğinde olan A.R.O.G. seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Üç dakikalık fragmanı ile yine ses getiren Cem Yılmaz bir rekor daha kıracak gibi...
Gora'da uzağa çıkan Arif bu kez de taş devrine gidiyor..
"Arif’i taş devrine gönderme fikri nasıl gelişti?" sorusuna Cem Yılmaz şöyle yanıtlamıştı:
‘G.O.R.A.’yı çekerken Arif’in, tıpkı Turist Ömer gibi dolaşma potansiyeli olduğunu fark ettim. Evet ‘AROG’ta Arif taş devrine gidiyor. Ben tarihin o bölümüne pek inanmıyorum. Ateş bulunmuştur, sonra avcılık ve toplayıcılık dönemi başlamıştır falan diye anlatırlar ya okullarda. Bu anlatım bana komik geliyor. Bunun için de iyi bir malzeme olacağına inanıyorum. Mesela ‘GORA’da bir Türk uzaya gitse ne yapar gibi algılandı, oysa ben orada uzaylılar tarafından kaçırılan bir insanın durumunu anlatmaya çalıştım. Tıpkı bunun gibi bugünden taş devrine gitsek ne yapardık; bunun peşine düşeceğim. Çünkü düşününce bayağı bir garip geliyor bana. Ama şunu söyleyebilirim, bu konuda ilk akla gelen şakalar olmayacak. Fikre dayalı bir komedi meselesi var ‘AROG’ta. Çok riskleri de var."
Cem Yılmaz , Gora filminin devamı niteliğinde olacak olan Arog‘u hazırladı.Arog bizi , taş devrinde bir yolculuğa çıkartacakmış.Arog için,‘Echo: Secrets Of The Lost Cavern’ adlı bilgisayar oyununa benzediği iddiaları ortalıkta dolaşıyor.Bekleyelim ve görelim.

Etiketler: arog divx, arog fragman, arog indir, arog izle, arog resimleri, arog sinema çekimi, arog videoları, cem yılmaz, cem yılmaz arog, cem yılmaz filmi, cem yılmaz indir, cem yılmaz yeni film Cem Yılmaz 'ın A.R.O.G. isimli G.O.R.A. nın yenisi diyebileceğimiz bu film G.O.R.A.'nın aksine Yontma Taş Devri'nde geçiyor. Film hakkında her türlü video ,resim ,haber ve yazılara sitemizden ulaşabileceksiniz.
 Hosting Sponsorumuz: Hosting724.com Copyright © 2002 aspturkiye.com Tüm hakları saklıdır.